pondělí 21. srpna 2017

Všechno boží, kam se podíváš.

Krásný den všem!


V posledních dnech sbírám zbytky energie, která ve mně nějak skomírá. Mám tento pocit sice už docela dlouhodobě, ale stále je to střídavě oblačné. Co mě drží nad vodou je kafe, vidina volného víkendu a příběh skrytý v nějaké knize. Jenže, to by mohlo možná říct tak 90 procent pracujících lidí (možná až na tu knihu), takže vlastně žiju naprosto normálním životem. Jenže.

V záplavě sociálních sítí si nejeden člověk může připadat docela frustrovaně - s tím svým normálním životem. 

Proč? 

Protože je přece všechno tak hrozně boží. Ranní běh, který každýho přece naprosto nakopne, kafe a super snída, bez který nejde žít, pak chvíle nějaká práce, ale to se zvládne, protože pak přijde naprosto skvělej a boží oběd s přáteli, pak samozřejmě kafe a boží dortík, to dá rozum. Následně se něco pošolichá odpoledne a pak už jen zas třeba boží večeře a boží cokoliv si doplň sám... A pak je z toho celý boží den, protože je to všechno hrozně boží, lidi! A pak se to musí i nasdílet na Instagram a nezapomenout dát do popisku aspoň třikrát boží. (...ano, beru si pokrytecky do huby Instagram i přes to, že jsem na něm taky více než dost aktivní...)

Asi je to trend. Asi, jak za mého teen mládí bylo trendy slovo hustý, tak teď je všechno boží. 

A já jsem z toho nějak vyčerpaná, protože mi to přijde naprosto absurdní a ačkoliv sama sociální sítě používám a používat budu, je to docela zamyšlení hodný, jak je to všechno naprostá iluze. Neříkám, že stoprocentní iluze, ale rozhodně velká. 

A tak vám i sobě přeju boží den plný božích zážitků a sejdeme se na Instagramu. 

M. 

Žádné komentáře:

Okomentovat