O mně

Jak již je zmíněno výše, jsem coffee lover, dietitian a makeup artist. 

Lásku ke kávě jsem pravděpodobně zdědila po mé mamce a často to stvrzuji na Instagramu, což je jediná sociální síť na které jsem docela aktivní. Preferuju černý kafe bez mléka a cukru, ale když si nejsem jistá kvalitou kávy a tím, jak rychle ho chci vypít, tak volím cappuccino - rozuměj, když vychladne cappuccino, tak se to dá pít, když vychladne černý kafe, tak se to pít fakt nedá. Taky nepohrdnu dortíkem.

...

Dietitian je ve volném překladu nutriční terapeut. Jojo, jsem vystudovaná nutrie z LF MU. Z toho by se dalo přirozeně usuzovat, že výživou žiju a bude tady spousta "zdravých" receptů, návodů na "zdravý" životní styl atd atd atd. No. Je pravdou, že díky výživě žiju, tak jako každý jiný a rozhodně nejsem zastáncem slov "zdravý" a "nezdravý". Jsem zastáncem toho, že není nezdravých potravin, ale nezdravých množství. Proč nebudu food bloger? Protože jsem schopná si na špagety nalít ohřátý Kand kečup smíchaný s kořením na špagety a hodit si na to hromadu nastrouhaného třicetiprocentního eidamu a dáte mi jistě za pravdu, že tohle úplně gastroporno není. Na druhou stranu nechci říct, že bych byla takový food barbar, takže se tady možná sem tam něco objeví, ale rozhodně to nebude stylizováno do sekce top food.

...

Poslední zmínka je makeup artist. Ano, jsem absolventkou Makeup Institute Prague a doteď si myslím, že to byl jeden z nejlepších takových "obyč" zážitků a nejlepšího investování našetřených peněz. Začala jsem s tímhle blogem jako beauty blogerka, což mě následně tak moc začalo bavit, až jsem se chtěla víc a víc zdokonalovat, šla jsem na kurz, pak líčila nějaké plesy, svatbu, video a byla reálně šťastná. Taky jsem díky kurzu dostala za dob studia brigádu a poznala jsem fajn lidi. Jenže poslední ročník na vejšce mě zase semlel a já se líčení kvůli nedostatku času vzdala. Nakonec ze mě opadlo i nadšení a marnivost po kosmetice a i s blogem jsem přestala a po nějaké době všechny příspěvky smazala. 

...

Jak to teda bude teď? Momentálně bych ráda blog udržela jako takový nějaký zápisník. Nechci to stylizovat do sekce beauty, nebo food, nebo travel, protože ani jedno z toho doopravdy plně nejsem. Jsem otevřená všemu a uvidíme, kam se to posune.